Image

FOTONOVÁ- Led terapie

Světelná terapie (PDT - Photodynamic therapy), patří mezi nejstarší léčebné metody lidstva datující se již do starověkého Egypta. Léčba světlem byla omezena na pouhé působení termoefektu světla či na ozařování infračervenými paprsky, skutečné efekty a výsledky se objevily až s jeho polarizací a využitím světel o přesně daných vlnových délkách. Nejmodernější LED světla využívají speciální diody s vysokou svítivostí a vyšším průměrem pro maximální vyzařovaný výkon na ošetřovanou plochu a pro jedinečnou míru polarizace. Kombinace červeného, modrého, žlutého a zeleného světla představuje nejširší spektrum využití a možných indikací

 

Indikace:​

  • Červené světlo (630 nm): rejuvenace (omlazení) a posílení kolagenových vláken, uvolnění bolestivosti, zklidňující léčba po laserových zákrocích, hojení ran, jizev, léčba zánětů a vředů, zesvětlení stařeckých skvrn.
  • Modré světlo (470 nm): léčba akné a bakteriálních onemocnění, v kombinaci uvolnění depresí.
  • Zelené světlo (525 nm): zesvětlení pigmentových skvrn, podpora růstu vlasů.
  • Žluté světlo (580 nm): rejuvenace pleti, zlepšení mikrocirkulace a vaskulárních problémů.

Aplikace

obličej, krk, ruce, hrudník, břicho, třísla, hýždě, lýtka, chodidla, lokální aplikace

 

LED - PDT světla využívají polarizovaného světla – tj. jeho rozložení na specifické vlnové délky a stupeň polarizace je při léčbě tím nejpodstatnějším parametrem, společně s vyzařovanou intenzitou.. Míra polarizace je podstatná pro maximální efekt – při polarizaci nižší, než-li 80 % dochází k pohlcování polarizovaného světla světlem nepolarizovaným a výsledek je mnohem nižší až žádný. Průnik polarizovaného světla je ovlivněn typem tkáně, kterou ozařujeme. Nejvíce světla propustí tkáň poškozená a s velkým množstvím tukových buněk a to díky vyššímu obsahu hemoglobinu a vody.

 

CENÍK

Cena samostatně :         400,- Kč / 20 min

Cena samostatně :         350,- Kč / 15 min

Cena s kosmetikou        350,- Kč / 15 min

Kúra ( 10 aplikací)           3.000,-Kč